logo
Zespół Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie

wywiadówka

Drukuj PDF

Harmonogram spotkania z rodzicami

w dniu 13 listopada 2018 r. (wtorek)

godz. 1630

 

Klasa

Wychowawca

sala

1 at

p. Joanna Majewska – Lasek

102

1 bt

p. Anna Kudłak

209

1 ct

p. Mariusz Rawski

203

1 dt

p. Małgorzata Sarna – Galli

207

1 th

p. Monika Bury

114

2 at

p. Agnieszka Chmielowiec – Depa

205

2 bt

p. Anna Piołunkowska

6

2 ct

p. Tomasz Marmaj

3

2 dt

p. Marta Turzańska

211

2 th

p. Renata Wilczyńska

210

3 at

p. Magdalena Żyradzka

208

3 bt

p. Magdalena Jakubowska

103

3 ct

p. Magdalena Kuźniar

110

3 dt

p. Beata Górak

206

3 th

p. Liliana Rusznica - Bartusik

201

4 at

p. Renata Kocój

115

4 bt

p. Olga Polońska

212

4 ct

p. Beata Zielińska

9

4 dt

p. Agata Ozga - Myc

4

4 th

p. Agnieszka Nizioł - Strzępek

5

 

 

 

 

Zaproszenie

Drukuj PDF


Poprawiony: środa, 07 listopada 2018 00:17
 

Wyniki konkursów

Drukuj PDF

Konkurs wiedzy o polskich symbolach narodowych

w 100-lecie odzyskania przez Polskę n i e p o d l e g ł o ś c i

etap przedfinałowy - piątek - 26 X 2018 r. - godz. 11.35-12.20 - świetlica

Wcześniejsze zgłoszenia na listę chętnych uczestników w bibliotece

Na 44 osób zgłoszonych wzięło udział: 36

4 th - 2, 4 bt - 1, 4 at – 8, 3 at – 3, 2 at – 12, 1 at – 8, 1 bt – 2

Wyniki w punktach:

{pogrubiona czcionka – minimum 50 % odpowiedzi poprawnych

- osoby zakwalifikowane do finału, 8 XI 2018 r.}


4 at

Wioletta Bator - 36

Mariola Sanok - 21

Katarzyna Pikor - 20

Paulina Cichoń – 17,5

Karolina Kasak – 15,5

Łucja Nizioł – 25

Patrycja Inglot – 23,5

Magdalena Domaradzka – 20,5

4 bt

Gabriela Piątek – 29,5

4 th

Urszula Chilońska - 18

Damian Szeliga - 16

3 at

Filip Kwarta - 14

Łukasz Józefczyk – 19,5

Mateusz Sałek – 14,5

2 at

Aneta Fornal - 22

Klaudia Olech – 16,5

Katarzyna Krupa - 20

Rafał Kobiałka – 18

Natalia Bajda - 22

Aleksandra Mikuła – 22,5

Michalina Rzucidło – 19,5

Gabriela Beściak – 19,5

Martyna Wojtaszek - 14

Justyna Wilczak – 18,5

Maksymilian Buda - 19

Maciej Rodzoń – 15,5

1 at

Aleksandra Solarz - 26

Magdalena Kloc - 18

Patrycja Piwko - 14

Patrycja Draus – 14,5

Weronika Płoch – 13,5

Patryk Zegar - 20

Izabela Pietrucha - 24

Martyna Juchno – 17,5

1 bt

Piotr Rymanowski - 28

Kacper Wilga - 22


Dnia 17 X 2018 r. w czytelni szkolnej

odbył się

konkurs kompetencji czytelniczych klas pierwszych

w składzie 2-osobowych zespołów (uczennica-uczeń) z każdej klasy pierwszej:

1 at – Izabela Pietrucha, Patryk Zegar – 28,5 p. – II miejsce

1 bt – Anna Szeliga, Adrian Depa – 33,5 p. – I miejsce

1 ct – zespół nie wziął udziału – 0 p.

1 dt – Kamila Kuś, Radosław Kiełbasa – 20,5 p. – III miejsce

1 th – Daria Kubaka, Norbert Kuzara – 33,5 p. – I miejsce


Poprawiony: wtorek, 06 listopada 2018 10:18
 

Najlepszy nauczyciel na Podkarpaciu

Drukuj PDF

Pan Damian Strączyk- Nauczyciel na medal 2018!
Zwycięzca Plebiscytu Nowin - I miejsce w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych.

Gratulacje.

Trzymamy kciuki za Pana Damiana w rankingu ogólnopolskim.

 

Konkurs wiedzy o polskich symbolach narodowych

Drukuj PDF

KONKURS

w 100-lecie odzyskania

przez Polskę

NIEPODLEGŁOŚCI

etap przedfinałowy

piątek - 26 X 2018 r. - godz. 10.35 - czytelnia

Wcześniejsze zgłoszenia na listę chętnych uczestników w bibliotece.

 

Zmiana planu lekcji

Drukuj PDF

Nastąpiła zmiana planu lekcji proszę sprawdzić swój plan tygodniowy.

 


Strona 1 z 30

SEKRETARIAT

7.30 - 15.30

English French German Italian Polish Russian Slovak Hungarian
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś105
mod_vvisit_counterWczoraj372
mod_vvisit_counterW tym tygodniu477
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu2486
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6877
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu10920
mod_vvisit_counterOd początku1727711

Online (ostatnie 20 minut): 5
Twój nr IP: 5.173.16.211
SAFARI 537.36, LINUX
Dzisiaj jest: Lis 19, 2018