Archiwum z kategorii "Przygotowania"

Przygotowania do wyjazdu..

Czwartek, październik 22nd, 2009

Witam wszystkich!
Przygotowania trzeciej grupy pomału dobiegają końca. Podobnie jak 2 wcześniejsze grupy, w sumie przeprowadzone zostanie z nami 60 godzin zajęć: 30h językowych (prowadzonych przez prof. Sarnę-Galli, która będzie także naszym opiekunem), 20h kulturowych (Prof. Turzańska) i 10h zawodowych (z prof. Saramą). Wydaje mi się, że wszystko, czego dowiadujemy się na nich przyda się w Niemczech. Przygotowania są ciekawe i fachowo przeprowadzane. Całe szczęście (a może i nie?), że spora część z nich już za nami. Ostatni tydzień chcemy przeznaczyć już tylko na sprawy ‘kosmetyczne’ i pakowanie walizek.
Więcej konkretów już niedługo :)
Grzesiek

Przygotowania do praktyki zawodowej w Monachium - maj 2009

Piątek, maj 1st, 2009

Jak zapewne wszyscy wiecie bądź nie :P 3 maja z lotniska Okęcie wylatuje druga czteroosobowa grupa uczniów na praktykę zawodową w Monachium. Naszym opiekunem jest Pani prof. A. Migasiuk. Przed wyjazdem każdy z nas uczęszczał na zajęcia przygotowawcze tj.: 30 godz języka angielskiego zawodowego które prowadziła Pani prof. M. Sarna-Galli, 20 godz. zajęć kulturowych z Panią prof. M. Turzańską oraz 10 godz. przygotowania praktycznego z Panem G. Saramą. Wszystkie zajęcia były przeprowadzone fachowo i ciekawie. Dziękujemy Państwu profesorom za starania i cierpliwość:).
30.04 odbyło się nasze wspólne i zarazem ostatnie spotkanie na którym to otrzymaliśmy ostateczne wskazówki dotyczące wyjazdu oraz kilka zdań pożegnania od Pani dyrektor Grażyny Sabik.
Postaramy się godnie reprezentować naszą szkołę, miasto Rzeszów i całą Polskę:)
Mateusz

Przygotowania do praktyki zawodowej w Monachium!

Środa, październik 29th, 2008

Już za parę dni wylatujemy na praktykę zawodową do Monachium i szczerze powiedziawszy juz się nie możemy doczekać. Przez dwa miesiące odbywaliśmy przygotowanie do wyjazdu: 30 godzin języka angielskiego zawodowego, 20 godzin zajęć kulturowych i 10 godzin przygotowania praktycznego. Do wyjazdu przygotowują nas: Prof. Marta Turzańska - przygotowanie kulturowe, jednocześnie Pani prof. będzie naszym opiekunem w Monachium także mamy nadzieję, że tam nie zginiemy; Prof. Agnieszka Bieniasz - język angielski zawodowy; Prof. Grzegorz Sarama - przygotowanie praktyczne.
W piatek 31.10.2008 nasze ostanie wspólne spotkanie, profesorów nas przygotowywujących z dyrekcjią szkoły.
Już się nie możemy doczekać niedzieli, kiedy to wsiądziemy w samolot i polecimy do mam nadzieję pięknego miasta, tylko myśl o tym ile my tam bedziemy mieć pracy nas trochę przeraża, ale myślę, że jesteśmy prawidłowo przygotowane i damy sobie radę w niemieckiej firmie oraz mieście:)

Magda Zając klasa 3ct :)