Witam wszystkich,
Aż trudno uwierzyć, że nasz miesięczny pobyt w przepięknej stolicy Bawarii właśnie dobiega końca. Wszyscy mamy wrażenie, jakbyśmy dopiero tu przyjechali a już musimy pakować nasze walizki. Przed nami ostatni wieczór, więc dziś jeszcze planujemy małą wycieczkę po najpiekniejszych zakątkach Monachium, aby uwiecznić je w pamięci.
Wczoraj nasi niemieccy partnerzy zorganizowali dla nas kolację pożegnalną w jednej z najstarszych i najbardziej tradycyjnych restauracji w Monachium. Wzięli w niej udział także praktykanci z Hiszpanii oraz Finlandii, z którymi nasi uczniowie zdążyli się bardzo polubić, a nawet zaprzyjaźnić. Nie było końca wspomnień, żartów, wymiany adresów mailowych i ostatnich wspólnych zdjęć :)
Nasi uczniowie stali sie nie tylko ulubieńcami swoich zagranicznych rówieśników, ale także opiekunów praktyk. W tym tygodniu po raz kolejny odwiedziłam ich miejsca praktyk, gdzie znów usłyszałam najwyższe słowa pochwały pod ich adresem. Poza ogromnym zaangażowaniem w wykonywanie powierzonych obowiązków, rzetelnością, błyskawicznym przyswajaniu nowo zdobytej wiedzy i umiejętności, podkreślano także wysoką kulturę osobistą i nienaganne maniery naszych uczniów. Muszę przyznać, że ich sumienność i obowiązkowość sprawiły, że kontrola praktyk była dla mnie dużą przyjemnością i powodem do dumy.
Jak to w życiu bywa, wszystko co dobre szybko się kończy. Wracamy do domu pełni cudownych wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś tu wrócimy.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :)
Do zobaczenia już wkrótce,
Anna Migasiuk

Odpowiedz

Musisz by zalogowany aby zamieszcza komentarze.