logo
Home Dlaczego do nas?

Dlaczego warto do nas przyjść?

Drukuj PDF

Srebrna tarcza

Dlaczego warto zostać

uczniem Ekonomika?

fblogo
instalogo

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Po raz kolejny zdobyliśmy srebrną tarczę w rankingu techników miesięcznika „Perspektywy”, czyli…oferujemy dobry i solidny poziom kształcenia, który przy odrobinie Smile twojego wysiłku da oczekiwane wyniki matury/egzaminu zawodowego i uczyni z ciebie dobrego profesjonalistę w branży.

Cieszymy się dobrą opinią uczniów/absolwentów i środowiska lokalnego.

Tworzymy jako szkoła zgrany zespół i zapewniamy naprawdę przyjazną atmosferę (tak mówią…Smile). U nas nie jesteś tylko numerem w dzienniku - jesteś kimś ważnym, o kogo wszechstronnie dbamy.
Pomagamy uczniom w trudnych sytuacjach (wsparcie pedagoga i psychologa, warsztaty wspomagające zdrowie i rozwój emocjonalny).

Jesteśmy łatwo dostępni – szkoła mieści się w centrum miasta.

Zapewniamy dobre miejsca praktyk krajowych w sprawdzonych instytucjach i firmach.
Umożliwiamy wzięcie udziału w praktykach zagranicznych w ramach programu Erasmus +. Dzięki temu możesz przekonać się, czy kraje takie jak Hiszpania (Malaga, Walencja), Słowacja (Koszyce), Włochy (Werona – w planach) są naprawdę tak piękne.
Współpracujemy z wyższymi uczelniami, bankami, instytucjami, firmami poligraficznymi i reklamowymi dając Ci możliwość uczestniczenia w ciekawych wykładach, prelekcjach, warsztatach i stażach, czyli dbamy o Twój wszechstronny rozwój.

Możesz u nas rozwinąć swoje talenty i zainteresowania wokalno – estradowo- muzyczne (Muzyczny zaułek), artystyczne (kółko poświęcone historii sztuki), projektowe (zajęcia dodatkowe z projektowania graficznego), sportowe (siłownia, nordic walking, fitness, unihokej).

Wspieramy uczniów przygotowujących się do olimpiad i konkursów (indywidualne zajęcia dodatkowe). Dzięki temu możemy pochwalić się finalistami Olimpiad ekonomicznych na szczeblu krajowym.
Cieszymy się posiadaniem Oskara...w zakresie kształcenia zawodowego.
Trzymamy rękę na pulsie - żaden ciekawy konkurs nie umknie naszej uwadze, nawet ten międzynarodowy - udział w EuroSkills (projektowanie graficzne) to może być coś dla Ciebie.
Pokazujemy naszym uczniom świat i jego różne oblicza nie tylko na lekcjach geografii. U nas możesz poczuć, jak wygląda życie osób niewidomych – wystawa “Zobaczyć w ciemności”, poznać reguły giełdy - gra internetowa “Szkolna giełda papierów wartościowych”, sprawdzić, czy nie marzysz przypadkiem o zostaniu filozofem – warsztaty “Myśl krytycznie i filozoficznie”, odkrywać tajniki nauki i ekologii - Klub młodego odkrywcy “Copernicus”, lub przekonać się, czy umiesz “grać” w zespole - organizacja Sesji młodego ekonomisty, Dnia otwartego.
Pracujemy nad tym, aby nasi uczniowie uwierzyli, że stara prawda - “w zdrowym ciele zdrowy duch” jest zawsze aktualna – prowadzimy ciekawe warsztaty z zakresu edukacji prozdrowotnej i zdrowego odżywiania.
Robimy wiele innych rzeczy...Jeśli chcesz nam w tym pomóc, zostań uczniem naszej szkoły - przekonasz się, że warto.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

jedna szkoła – wiele możliwości – dobry start

Poprawiony: niedziela, 02 maja 2021 16:41  
English French German Italian Polish Russian Slovak Hungarian
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś409
mod_vvisit_counterWczoraj468
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2178
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu2904
mod_vvisit_counterW tym miesiącu10137
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu12733
mod_vvisit_counterOd początku2245323

Online (ostatnie 20 minut): 10
Twój nr IP: 3.227.235.216
,
Dzisiaj jest: Wrz 23, 2021


Chcesz zobaczyć Wystawę
KLIKNIJ !!!NASI PARTNERZY