logo
Home Projekty Zakończone Przedsiębiorczość w praktyce Projekt "Przedsiębiorczość w praktyce" - II moduł

Projekt "Przedsiębiorczość w praktyce" - II moduł

Drukuj PDF

W grudniu 2015 roku we wszystkich szkołach uczestniczących w projekcie odbyły się warsztaty w ramach modułu II. Dotyczyły one kształcenia praktycznych umiejętności uczniów w zakresie porównywania ofert banków, obliczania rzeczywistego kosztu kredytu, obliczania zdolności kredytowej oraz wypełniania wniosku kredytowego.

Scenariusze zajęć warsztatowych wraz z materiałami edukacyjnymi i ćwiczeniowymi opracowane zostały przez specjalistów z NBP Oddział w Rzeszowie. Warsztaty przeprowadzili nauczyciele przedsiębiorczości.

Aktualnie uczniowie uczestniczący w konkursie w ramach projektu Przedsiębiorczość w praktyce zakończyli rozwiązywanie zadań praktycznych i testu dotyczących tematyki zrealizowanej podczas warsztatów.

W styczniu odbywają się 2 godzinne warsztaty dotyczące modułu: Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne. We wszystkich szkołach uczestniczących w projekcie, przeprowadzą je pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

W załączeniu prezentacja i skrypt na temat: "Kredyt bankowy jako źródło finansowania działalności", przygotowane przez pracowników rzeszowskiego oddziału NBP.

Załączniki:
Pobierz (Kredyt.pdf)Kredyt.pdf[ ]3139 Kb
Pobierz (SKRYPT.pdf)SKRYPT.pdf[ ]1172 Kb
Poprawiony: piątek, 08 kwietnia 2016 22:39  

SEKRETARIAT

7.30 - 15.30

English French German Italian Polish Russian Slovak Hungarian
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś18
mod_vvisit_counterWczoraj486
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2081
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu3023
mod_vvisit_counterW tym miesiącu8072
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu12059
mod_vvisit_counterOd początku1849647

Online (ostatnie 20 minut): 6
Twój nr IP: 3.80.4.76
,
Dzisiaj jest: Wrz 19, 2019