logo
Home O szkole Nauczyciele

Nauczyciele 2019/2020

Drukuj PDF

Dyrektorzy:

  • Sabik Grażyna - matematyka - dyrektor,
  • Szymanek Barbara - historia - wicedyrektor,

Nauczyciele:

  • Bazera Antoni, przedmioty zawodowe
  • Bury Monika, przedmioty zawodowe- wychowawca klasy 2th
  • Cetnarska Grażyna, przedmioty zawodowe
  • Chmielowiec Agnieszka, język angielski - wychowawca klasy 3at
  • Cieklińska Marta, pedagog szkolny
  • Czeladka Edyta, przedmioty zawodowe
  • Drelich Andrzej, biblioteka
  • Dusza Szymon, wychowanie fizyczne
  • Gawlik Beata, przedmioty zawodowe
  • Gorlicka Beata, przedmioty zawodowe
  • Górak Beata, język niemiecki - wychowawca klasy 4dt
  • Grabek Joanna, geografia - wychowawca klasy 2bt
  • ks. Hajduk Jacek, religia
  • Halaburda Ryszard - historia, wiedza o społeczeństwie
  • Hess Edyta, wychowanie fizyczne- wychowawca klasy 1cg
  • Jakubowska Magdalena, matematyka- wychowawca klasy 4bt
  • Kajzer Ewa, wychowanie fizyczne, pedagog szkolny- wychowawca klasy 1hp
  • Kasperek Anna, biologia - na urlopie
  • Kocój Renata, przedmioty zawodowe
  • Kozicka Beata, wychowanie fizyczne
  • Krauss Maciej, język niemiecki, wiedza o kulturze
  • Kruczek-Grochala Marta, przedmioty zawodowe
  • Kudłak Anna, język angielski - na urlopie
  • Kuźniar Magdalena, język angielski - wychowawca klasy 4ct
  • Łyszczarz Anna, biologia
  • Majewska-Lasek Joanna, język polski - wychowawca klasy 2at
  • Marmaj Tomasz, edukacja dla bezpieczeństwa, przedmioty zawodowe - wychowawca klasy 3ct
  • Medygrał Dominika, język francuski
  • Myc Konrad, język angielski
  • Niedbalec Artur, wychowanie fizyczne
  • Nizioł-Strzępek Agnieszka, podstawy przedsiębiorczości, język niemiecki, przedmioty zawodowe- wychowawca klasy 1ag
  • Nowaliński Krzysztof, przedmioty zawodowe
  • Olszewska - Maślanka Anna, przedmioty zawodowe
  • Ozga-Myc Agata, prawo, wiedza o społeczeństwie- wychowawca klasy 1ap
  • Pasternak-Salamon Agnieszka, biblioteka, historia i społeczeństwo
  • Piękoś-Ślusarz Beata, język polski
  • Piołunkowska Anna, język angielski - wychowawca klasy 3bt
  • Polońska Olga, język polski- wychowawca klasy 1hg
  • Przybyło Małgorzata, przedmioty zawodowe
  • Rawski Mariusz, przedmioty zawodowe- wychowawca klasy 2ct
  • Rosół Aleksander, religia,
  • Rusznica-Bartusik Liliana, fizyka, geografia - wychowawca klasy 4th
  • Sarama Grzegorz, kierownik szkolenia praktycznego, przedmioty zawodowe
  • Sarna-Galli Małgorzata, język angielski- wychowawca klasy 2dt
  • Sączawa Jacek, matematyka- wychowawca klasy 1bp
  • Strączyk Damian, chemia, przedmioty zawodowe
  • Turzańska Marta, język niemiecki - wychowawca klasy 3dt
  • Tulik Sylwia, przedmioty zawodowe
  • Uchman Grzegorz, język rosyjski, język angielski
  • Warchoł Wioletta, język polski, informatyka- wychowawca klasy 1cp
  • Wilczyńska Renata, język polski - wychowawca klasy 3th
  • Zajchowska Dorota, przedmioty zawodowe- wychowawca klasy 1bg
  • Zielińska Beata, matematyka
  • Żyradzka Magdalena, wychowanie fizyczne- wychowawca klasy 4at
Poprawiony: środa, 20 listopada 2019 13:08  

SEKRETARIAT

7.30 - 15.30

English French German Italian Polish Russian Slovak Hungarian
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś382
mod_vvisit_counterWczoraj537
mod_vvisit_counterW tym tygodniu919
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu3300
mod_vvisit_counterW tym miesiącu4219
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu13130
mod_vvisit_counterOd początku1886081

Online (ostatnie 20 minut): 8
Twój nr IP: 3.95.131.208
,
Dzisiaj jest: Gru 09, 2019