logo
Home Dla Ucznia Konkursy
Konkursy

26.09.2019 Europejski Dzień Języków Obcych

Drukuj PDF

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy związanej z językami obcymi nauczanymi w naszej szkole.

Tego dnia możecie wziąć udział w:

- zabawie z kodami QR

- konkursie na najdłuższe zdanie

- przebierance tematycznej

- lekcjach kulturowych

Przebierz się za postać znaną z kultury konkretnego języka nauczanego w szkole i bądź przygotowany na krótką prezentację postaci, w którą się wcieliłeś.

Nagroda - 26.09 jest Twoim dniem bez pytania


Szczegóły zabawy i konkursu oraz przewidziane nagrody na tablicy ogłoszeń przy wejściu głównym.


Życzymy Wam udanej zabawy

 

Rekrutacja 2019/2020

Drukuj PDF


 

Konkurs Matematyczny "Euklides"

Drukuj PDF

18.12. 2018 o godzinie 10.35 w świetlicy szkolnej  odbędzie się  szkolny etap konkursu matematycznego "Euklides". Zapraszamy chętnych uczniów klas drugich i trzecich. 

 

Konkurs Matematyczny "Euklides"

Drukuj PDF

18.12. 2018 o godzinie 10.35 w świetlicy szkolnej  odbędzie się  szkolny etap konkursu matematycznego "Euklides". Zapraszamy chętnych uczniów klas drugich i trzecich. 

 

Wyniki konkursów

Drukuj PDF

Konkurs wiedzy o polskich symbolach narodowych

w 100-lecie odzyskania przez Polskę n i e p o d l e g ł o ś c i

etap przedfinałowy - piątek - 26 X 2018 r. - godz. 11.35-12.20 - świetlica

Wcześniejsze zgłoszenia na listę chętnych uczestników w bibliotece

Na 44 osób zgłoszonych wzięło udział: 36

4 th - 2, 4 bt - 1, 4 at – 8, 3 at – 3, 2 at – 12, 1 at – 8, 1 bt – 2

Wyniki w punktach:

{pogrubiona czcionka – minimum 50 % odpowiedzi poprawnych

- osoby zakwalifikowane do finału, 8 XI 2018 r.}


4 at

Wioletta Bator - 36

Mariola Sanok - 21

Katarzyna Pikor - 20

Paulina Cichoń – 17,5

Karolina Kasak – 15,5

Łucja Nizioł – 25

Patrycja Inglot – 23,5

Magdalena Domaradzka – 20,5

4 bt

Gabriela Piątek – 29,5

4 th

Urszula Chilońska - 18

Damian Szeliga - 16

3 at

Filip Kwarta - 14

Łukasz Józefczyk – 19,5

Mateusz Sałek – 14,5

2 at

Aneta Fornal - 22

Klaudia Olech – 16,5

Katarzyna Krupa - 20

Rafał Kobiałka – 18

Natalia Bajda - 22

Aleksandra Mikuła – 22,5

Michalina Rzucidło – 19,5

Gabriela Beściak – 19,5

Martyna Wojtaszek - 14

Justyna Wilczak – 18,5

Maksymilian Buda - 19

Maciej Rodzoń – 15,5

1 at

Aleksandra Solarz - 26

Magdalena Kloc - 18

Patrycja Piwko - 14

Patrycja Draus – 14,5

Weronika Płoch – 13,5

Patryk Zegar - 20

Izabela Pietrucha - 24

Martyna Juchno – 17,5

1 bt

Piotr Rymanowski - 28

Kacper Wilga - 22


Dnia 17 X 2018 r. w czytelni szkolnej

odbył się

konkurs kompetencji czytelniczych klas pierwszych

w składzie 2-osobowych zespołów (uczennica-uczeń) z każdej klasy pierwszej:

1 at – Izabela Pietrucha, Patryk Zegar – 28,5 p. – II miejsce

1 bt – Anna Szeliga, Adrian Depa – 33,5 p. – I miejsce

1 ct – zespół nie wziął udziału – 0 p.

1 dt – Kamila Kuś, Radosław Kiełbasa – 20,5 p. – III miejsce

1 th – Daria Kubaka, Norbert Kuzara – 33,5 p. – I miejsce


Poprawiony: wtorek, 06 listopada 2018 10:18
 


Strona 1 z 5

SEKRETARIAT

7.30 - 15.30

English French German Italian Polish Russian Slovak Hungarian
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś8
mod_vvisit_counterWczoraj445
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1655
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu3644
mod_vvisit_counterW tym miesiącu10350
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu13353
mod_vvisit_counterOd początku1865278

Online (ostatnie 20 minut): 4
Twój nr IP: 18.208.159.25
,
Dzisiaj jest: Paź 23, 2019