logo
Home Projekty Zakończone Przedsiębiorczość w praktyce Projekt "Przedsiębiorczość w praktyce" - II moduł

Projekt "Przedsiębiorczość w praktyce" - II moduł

Drukuj PDF

W grudniu 2015 roku we wszystkich szkołach uczestniczących w projekcie odbyły się warsztaty w ramach modułu II. Dotyczyły one kształcenia praktycznych umiejętności uczniów w zakresie porównywania ofert banków, obliczania rzeczywistego kosztu kredytu, obliczania zdolności kredytowej oraz wypełniania wniosku kredytowego.

Scenariusze zajęć warsztatowych wraz z materiałami edukacyjnymi i ćwiczeniowymi opracowane zostały przez specjalistów z NBP Oddział w Rzeszowie. Warsztaty przeprowadzili nauczyciele przedsiębiorczości.

Aktualnie uczniowie uczestniczący w konkursie w ramach projektu Przedsiębiorczość w praktyce zakończyli rozwiązywanie zadań praktycznych i testu dotyczących tematyki zrealizowanej podczas warsztatów.

W styczniu odbywają się 2 godzinne warsztaty dotyczące modułu: Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne. We wszystkich szkołach uczestniczących w projekcie, przeprowadzą je pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

W załączeniu prezentacja i skrypt na temat: "Kredyt bankowy jako źródło finansowania działalności", przygotowane przez pracowników rzeszowskiego oddziału NBP.

Załączniki:
Pobierz (Kredyt.pdf)Kredyt.pdf[ ]3139 Kb
Pobierz (SKRYPT.pdf)SKRYPT.pdf[ ]1172 Kb
Poprawiony: piątek, 08 kwietnia 2016 22:39  
English French German Italian Polish Russian Slovak Hungarian
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś374
mod_vvisit_counterWczoraj468
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2143
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu2904
mod_vvisit_counterW tym miesiącu10102
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu12733
mod_vvisit_counterOd początku2245288

Online (ostatnie 20 minut): 9
Twój nr IP: 3.227.235.216
,
Dzisiaj jest: Wrz 23, 2021


Chcesz zobaczyć Wystawę
KLIKNIJ !!!NASI PARTNERZY