logo
Home Projekty Zakończone Przedsiębiorczość w praktyce Projekt "Przedsiębiorczość w praktyce" - IV moduł

Projekt "Przedsiębiorczość w praktyce" - IV moduł

Drukuj PDF

W marcu odbyły się ostatnie warsztaty dla uczestników projektu "Przedsiębiorczość w praktyce". Dotyczyły one rozliczeń z Urzędem Skarbowym z tytułu podatków tj. prowadzenia dokumentacji w celach podatkowych oraz sporządzania sprawozdań i rozliczeń podatkowych.

 

 

Prowadzili je specjaliści z urzędów skarbowych z terenu woj. podkarpackiego. Uczniowie biorący udział w konkursie towarzyszącym projektowi, rozwiązują ostatni test i zadanie praktyczne.

Ostateczne wyniki  tego etapu konkursu, jury ogłosi  5 kwietnia bieżącego roku. Poznamy wtedy finałową szóstkę zespołów, które ostateczną rywalizację zakończą  podczas uroczystej Gali Finałowej 19 kwietnia 2016  Wszystkie 25 zespołów uczestniczących w konkursie,  systematycznie i z wielką skrupulatnością zrealizowały dotychczasowe zadania konkursowe. Szanse wejścia do finału, mają więc prawie wszystkie zespoły.

Już dziś warto więc zastanowić  się nad zadaniem finałowym,  zidentyfikować ważny w swoim środowisku lokalnym  problem i pomyśleć nad przedsięwzięciem, które ten problem mogłoby rozwiązać.  Na opracowanie  biznesplanu dla wybranej działalności, finaliści będą mieć dwa tygodnie. Publiczna prezentacja biznesplanów będzie bardzo istotną częścią Gali Finałowej.

Do pobrania prezentacje przygotowane przez specjalistów z Izby Skarbowej wykorzystywane w czasie warsztatów realizowanych w ramach IV modułu

Poprawiony: piątek, 08 kwietnia 2016 22:39  
English French German Italian Polish Russian Slovak Hungarian
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś399
mod_vvisit_counterWczoraj468
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2168
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu2904
mod_vvisit_counterW tym miesiącu10127
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu12733
mod_vvisit_counterOd początku2245313

Online (ostatnie 20 minut): 10
Twój nr IP: 3.227.235.216
,
Dzisiaj jest: Wrz 23, 2021


Chcesz zobaczyć Wystawę
KLIKNIJ !!!NASI PARTNERZY